Karrier: Szimulációs mérnök

Szimulációs mérnök

Főbb feladataid

  • Terméktervezési folyamat alatt felmerülő szimulációs igények teljesítése a belső és vevői igényeknek megfelelően (hegesztett és szerelt szerkezetek statikus és dinamikus vizsgálatai, kötések elemzése és még több specifikus teszt)
  • Folyamatos együttműködés az osztály mérnökeivel, úgymint CAD-, termék-, tesztmérnökség tagjai
  • Kapcsolattartás a külföldi mérnöki csoporttal, akár Németországba utazással
  • Eredmények elemzése, értékelése, riportok készítése és megosztása
  • Valós és szimulált teszteredmények összehasonlítása és tudásbázis karbantartásában való részvétel
  • Szenior mérnök munkájának segítése és mindenkori támogatása
  • Fejlesztési és módosítási javaslatok tétele, mind a vizsgált konstrukcióra, illetve a validációs folyamatra és annak lépéseire, eszközeire
  • Esetleges újítások kifejlesztése a termékkel kapcsolatban, illetve az új fejlesztési megoldások gyors megtalálása

Mit kínálunk?

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • Komplex juttatási csomag
    • havi cafeteria (akár a havi bér 20%-a / hónap),
    • éves bónusz (akár 1,5 havi alapbér),
    • letelepedési támogatás,
    • belépési bónusz (bruttó 100.000 Ft)
    • hűségbónusz,
    • baba bónusz,
    • nyugdíjkezdő támogatás
  • ingyenes buszjárat Kecskemétről és környékéről
  • home office (munkakörtől függően)
  • kiemelt bejárási támogatás vidéki és kecskeméti munkavállalók részére egyaránt
  • igényes munkakörnyezet,
  • vállalati mobilcsomag,
  • stabil vállalati háttér

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (Gépészmérnök/Járműgépész szakirány)
  • Több éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • ANSYS szimulációs program felhasználói szintű ismerete
  • Magabiztos anyagismereti és szilárdságtani jártasság
  • Magabiztos, minimum középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office
  • Csapatszellem

  • IATF és APQP ismerete
  • Hegesztésben szerzett tapasztalat
  • Analitikus és LEAN szemléletmód
  • Folyékony angol nyelvismeret
  • Német nyelvtudás