Karrier: Készülék tervező

Készülék tervező

Főbb feladataid

  • Új termékek gyártásához szükséges szerszámok eszközök teljeskörű tervezése és dokumentálása
  • Szerszám készítő műhely támogatása a gyártási és validációs folyamat során
  • Megrendelések kezelése és dokumentálása a beszállítói partnerekkel
  • Kapcsolattartás a termékfejlesztési osztállyal a megvalósíthatósági vizsgálatok során
  • Szerszám specifikus munkautasítások készítése és karbantartása
  • Fejlesztési lehetőségek és technikai innovációk folyamatos feltérképezése a szerszám tervezésben
  • Minőségügyi észrevételek kapcsán hozott, készülékeket érintő megoldások és javaslatok kidolgozásában, megvalósításában való részvétel

Mit kínálunk?

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Komplex juttatási csomag:
    • havi cafeteria (akár a havi bér 20%-a / hónap)
    • éves bónusz (másfélhavi alapbér vagy havi operatív bónusz munkakörtől függően)
    • letelepedési támogatás
    • belépési bónusz (bruttó 100 000 Ft)
    • hűségbónusz
    • baba bónusz
    • nyugdíjkezdő támogatás
  • Ingyenes buszjárat Kecskemétről és környékéről
  • Kiemelt bejárási támogatás vidéki és kecskeméti munkavállalók részére egyaránt
  • Igényes munkakörnyezet
  • Vállalati mobilcsomag
  • Stabil vállalati háttér

Mit várunk?

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office
  • Solid Edge 2021 ismerete
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás

  • Hegesztési ismeretek
  • Pneumatikus rendszerek ismerete
  • Szenzor technikában való jártasság