Karrier: HR operációs csoportvezető

HR operációs csoportvezető

Főbb feladataid

  • HR vezető támogatása a HR folyamatok megszervezésében, éves tervek (budget, forecast) elkészítésében, új HR stratégia kialakításában és végigvitelében
  • HRBP csoport összefogása, vezetése
  • Új vállalati irányelvek bevezetése és a HR folyamatok fenntartása
  • A jövedelem és teljesítményértékelési rendszer kialakításában való részvétel
  • Szervezetfejlesztésben való részvétel
  • Az üzleti területek támogatása a munkaerő tervezés és a szervezeti változások megvalósításában, a hozzá tartozó területek toborzási – kiválasztási folyamatainak koordinálása
  • Vezetők támogatása HR vonatkozású kérdésekben
  • HR riportok fejlesztése, kimutatások készítése
  • A felelősségi körébe tartozó üzleti területek teljesítmény rendszerének működtetése
  • Részt vesz az utódlástervezési folyamat megvalósításában
  • Közreműködik a társaságnál alkalmazható kompenzációs rendszerek (HAY rendszer, bér, béren kívüli juttatások, ösztönzők, jutalmak stb.) kidolgozásában, a bértömeg-gazdálkodás elveinek betartatásában
  • Közreműködik a munkaüggyel kapcsolatos témákban
  • Önállóan vezet HR fejlesztési projekteket, amelyek a munkavállalói elégedettség, folyamatfejlesztés, vagy új szoftverek bevezetésével kapcsolatosak.
  • Digitalizáció, valamint Excel alapú fejlesztések bevezetésének a koordinálása
  • Felügyeli a HR folyamatok és technológiák sikeres végrehajtását a hatékony és optimális munkavállalói élmény érdekében.

Mit kínálunk?

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Komplex juttatási csomag:
    • havi cafeteria (akár a havi bér 20%-a / hónap)
    • havi operatív bónusz vagy éves bónusz (akár 1,5 havi alapbér) munkakörtől függően
    • letelepedési támogatás
    • belépési bónusz (bruttó 100 000 Ft)
    • hűségbónusz
    • baba bónusz
    • nyugdíjkezdő támogatás
  • Ingyenes buszjárat Kecskemétről és környékéről
  • Kiemelt bejárási támogatás vidéki és kecskeméti munkavállalók részére egyaránt
  • Igényes munkakörnyezet
  • Vállalati mobilcsomag
  • Stabil vállalati háttér

Mit várunk?

  • Felsőfokú végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Több éves releváns szakmai tapasztalat
  • HR rendszerek, szoftverek ismerete
  • Digitális HR ismeretek, újítások alkalmazása
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP)
  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat

  • Autóiparban vagy fémipari területen szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás