Karrier: Folyamatmérnök (szerelde)

Jelentkezését a job.hungary@acps-automotive.com e-mail címre tudja benyújtani.

Folyamatmérnök (szerelde)

Főbb feladataid

  • Szereldei hatékonyság növelése a fejlesztési projektek által
  • Gyártási folyamatok elemzése, optimalizálása és fejlesztése
  • Termelési hatékonyságot növelő projektek vezetése (SMED, selejtet okozó krónikus problémák megoldása, digitalizáció)
  • Veszteségek, problémák elemzése és megszüntetése, teljesítménymutatók figyelemmel kísérése
  • Reklamációk kivizsgálása, preventív intézkedések meghozatala
  • Szerelde teljeskörű dokumentációja és annak napra készen tartása
  • Típusváltásokra való felkészülés és azok koordinálása
  • Új gyártási technológiák bevezetése
  • Új termékek bevezetése a területre

Mit kínálunk?

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Komplex juttatási csomag:
    • havi cafeteria (akár a havi bér 20%-a / hónap)
    • havi operatív bónusz
    • letelepedési támogatás
    • belépési bónusz (bruttó 100 000 Ft)
    • hűségbónusz
    • baba bónusz
    • nyugdíjkezdő támogatás
  • Ingyenes buszjárat Kecskemétről és környékéről
  • Kiemelt bejárási támogatás vidéki és kecskeméti munkavállalók részére egyaránt
  • Igényes munkakörnyezet
  • Vállalati mobilcsomag
  • Stabil vállalati háttér

Mit várunk?

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, mechatronikai mérnök, műszaki menedzser)
  • Min. 3 éves szakami tapasztalat szereldei területen
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • MS Office programcsomag ismerete és magabiztos használata
  • Analitikai képesség, adat alapú döntéshozás
  • Projektek Önálló levezénylése
  • Tulajdonosi szemlélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Autóipari szabványrendszer (ISO TS, IATF) ismerete
  • Nagy darabszámos termelésben szerzett tapasztalat