Karrier: Elektroműszerész

Jelentkezését a job.hungary@acps-automotive.com e-mail címre tudja benyújtani.

Elektroműszerész

Főbb feladataid

  • Eseti meghibásodáskor a gépek megjavítása, a lehető legrövidebb idő alatt.
  • Meghibásodott elektronikai alkatrészek javítása, lehetőség szerint.
  • Áramkörök műszeres mérése kapcsolási rajz alapján.
  • Gépek folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása, üzemzavarok kiértékelése
  • Gépek és eszközök karbantartása, műszaki állapotuk ellenőrzése
  • A munkakörhöz kapcsolódó dokumentáció elvégzése
  • A felhasznált segédanyagok és alkatrészek kikönyvelése raktárkészletről.
  • Új gyártógépek telepítésében való részvétel.
  • Fejlesztések, módosítások támogatása.

Mit kínálunk?

  • komplex juttatási csomag
    • havi cafeteria (akár a havi bér 20%-a / hónap),
    • gyári operatív bónusz,
    • hűségbónusz,
    • baba bónusz,
    • nyugdíjkezdő támogatás
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • ingyenes buszjárat Kecskemétről és környékéről
  • kiemelt bejárási támogatás vidéki és kecskeméti munka-vállalók részére egyaránt
  • igényes munkakörnyezet
  • vállalati mobilcsomag
  • biztos, bejelentett munkaviszony
  • stabil vállalati háttér
  • új munkatársak betanulását képzéssel támogatjuk

Mit várunk?

  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat karbantartás területen.
  • Elektronikaii technikus/Villanyszerelő végzettség.
  • Többműszakos munkarend vállalása.
  • Hétvégi munkavégzés vállalása.
  • Microsoft Office ismeretek.
  • Pontosság, precizitás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • PLC ismeretek
  • Elektronikai szerviz munkakörben szerzett tapasztalat.
  • HMI felületek kezelésében szerzett tapasztalat.
  • Autóipari tapasztalat.