Karrier: CNC karbantartó mérnök

CNC karbantartó mérnök

Főbb feladataid

  • CNC megmunkáló és eszterga gépek, valamint kiszolgáló berendezések rendelkezésre állásának biztosítása
  • CNC gépek javítása, pneumatikus és hidraulikus egységeinek karbantartása, forgácskihordó berendezések felújítása
  • A megelőző karbantartási tervben (TPM feladatok) meghatározott, előírt ellenőrzések, karbantartások elvégzése és azok dokumentálása
  • Karbantartáshoz, javításhoz szükséges alkatrészek azonosítása, beszerzés kezdeményezése
  • A felhasznált segédanyagok és alkatrészek jelentése a raktáros felé
  • Új gyártógépek telepítésében való részvétel
  • Fejlesztések, módosítások támogatása
  • Hibafeltárás után kezdeményező javítási hoz

Mit kínálunk?

  • komplex juttatási csomag
    • havi cafeteria (akár a havi bér 20%-a / hónap),
    • gyári operatív bónusz,
    • hűségbónusz,
    • baba bónusz,
    • nyugdíjkezdő támogatás
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • ingyenes buszjárat Kecskemétről és környékéről
  • kiemelt bejárási támogatás vidéki és kecskeméti munka-vállalók részére egyaránt
  • igényes munkakörnyezet
  • vállalati mobilcsomag
  • biztos, bejelentett munkaviszony
  • stabil vállalati háttér
  • új munkatársak betanulását képzéssel támogatjuk

Mit várunk?

  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség (mérnöki diploma)
  • Hidraulikus és pneumatikus ismeretek
  • CNC berendezések javításában jártasság
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Microsoft Office ismeretek

  • CNC berendezések karbantartásában és programozásában szerzett tapasztalat
  • HMI programozásban szerzett tapasztalat (Simatic WinCC Flexible, TIA WinCC)
  • Heller, vagy Mori Seiki CNC gépek ismerete
  • Autóipari tapasztalat