Karrier: Beszállítófejlesztő mérnök

Jelentkezését a job.hungary@acps-automotive.com e-mail címre tudja benyújtani.

Beszállítófejlesztő mérnök

Főbb feladataid

  • Beszállítóink projekttevékenységének figyelemmel kísérése a termelésindítás biztosítása érdekében.
  • Belföldi és nemzetközi beszállítók fejlesztése és támogatása
  • APQP tevékenységek megvalósítása és nyomon követése új projektekben
  • Az ACPS és beszállítók közötti kommunikáció lebonyolítása, cégképviselet a beszállítók felé
  • A meghatározott folyamatoknak való megfelelés ellenőrzése és biztosítása
  • Korrekciós intézkedések kezdeményezése és nyomon követése
  • Minőségügyi és eszkalációs értekezletek előkészítése és végrehajtása
  • Felelősség az új beszállítók kiválasztásáért és fejlesztéséért
  • A VDA 6.3 szerinti auditok elvégzése a beszállítóknál és a korrekciós intézkedések nyomon követése
  • Szoros együttműködés és koordináció a beszerzéssel és fejlesztéssel

Mit kínálunk?

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Komplex juttatási csomag:
    • havi cafeteria (akár a havi bér 20%-a / hónap)
    • éves bónusz (akár 1,5 havi alapbér)
    • letelepedési támogatás
    • belépési bónusz (bruttó 100 000 Ft)
    • hűségbónusz
    • baba bónusz
    • nyugdíjkezdő támogatás
  • Ingyenes buszjárat Kecskemétről és környékéről
  • Kiemelt bejárási támogatás vidéki és kecskeméti munkavállalók részére egyaránt
  • Igényes munkakörnyezet
  • Vállalati mobilcsomag
  • Stabil vállalati háttér

Mit várunk?

  • Felsőfokú végzettség (műszaki, gépészmérnöki, minőségügyi, logisztikai, vagy hasonló szakon), minőségirányítói kiegészítő képesítéssel
  • Aktív német és angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • IATF 16949, VDA 6.3 átfogó ismerete
  • Az APQP folyamatok ismerete és tapasztalata
  • Rugalmasság (időbeli rugalmasság, magas utazási hajlandóság)
  • Felhasználói szintű MS Office ismerete